Tradiční štědrovečerní večeře na Noclehárně v. Antonína

Štědrovečerní večeře 2017

Stejně jako v letech minulých jsme i letos pro klienty Noclehárny sv. Antonína v Nežárecké ulici v Jindřichově Hradci připravili slavnostní štědrovečerní večeři.

Na slavnostním menu se objevil například vepřový či kuřecí řízek, bramborový salát, čokoládová roláda nebo perníčky, které nenapekl nikdo jiný, než žáci 2.ZŠ Jindřichův Hradec.

Všem ubytovaným jsme připravili i dárkový balíček s konzervovanými masy, jablkem, pomerančem, ale například i s mandarinkami či vitaminovými doplňky.

Štědrovečerní večeři pořádáme pravidelně. Klienti se na ní vždy velmi těší. Uskutečnění takové akce by nicméně nebylo možné bez podpory Města Jindřichův Hradec, Úřadu práce České republiky, Jihočeského kraje a Ministerstva práce a sociálních věcí.

Letos jsme navíc dostali i hodnotný sponzorský dar, díky kterému jsme mohli zpříjemnit vánoční svátky nejen lidem bez domova.

Tímto bychom chtěli ze srdce poděkovat všem, kdo nám pomáhají v šíření charitního díla. Víme, že pomoc především ze strany přátel Charity není samozřejmá. O to více si jí vážíme.