Dobrovolnictví

Zájemce hledáme zejména do těchto oblastí:

NEMOCNICE

NEMOCNICE

Umíte naslouchat, rádi hrajete stolní hry, čtete noviny a knihy? Pokud jste komunikativní pak právě pro vás je určené dobrovolnictví na lůžkových odděleních nemocnice. Osoby, které kvůli zdraví nemohou být doma, uvítají společníka, který jim ukrátí smyslupně čas. Třeba i drobnými rukodělnými pracemi, procházkou v areálu, předčítáním nebo jen rozhovorem.  Ozvěte se nám. 

CENTRUM SOC. SLUŽEB

CENTRUM SOC. SLUŽEB

Cennou zkušeností může být i dobrovolnická činnost v CSS Česká v J. Hradci. Chcete klienty doprovázet na procházce po areálu, popovídat si, hrát různé stolní hry, případně se zapojit do volnočasových aktivit v tomto zařízení, ozvěte se. A pokud umíte hrát na nástroj, zpívat nebo něco vyrábět? Zkuste předat kousek ze svého umu i klientům CSS Česká, určitě je to potěší...

JEDNORÁZOVÉ AKCE

JEDNORÁZOVÉ AKCE

Nemáte dostatek volného času na pravidelné dobrovolnictví? Nevadí, zapojit se můžete do jednorázových akcí během celého roku. Jedná se o akce jednodenní, např. Potravinová sbírka, Tříkrálový rodinný ples nebo vícedenní, např. Tříkrálová sbírka nebo příměstský tábor. Aktuální výzvy na jednorázové akce se dozvíte na našem webu, sociálních sítí nebo nás kontaktujte.

NZDM KOMPAS

NZDM KOMPAS

Máte rádi práci s dětmi a mládeží? Jste kreativní, máte plno nápadů, chcete získat  nebo rozvinout své zkušenosti a dovednosti? Hledáte smysluplné využití volného času v odpoledních hodinách? Staňte se dobrovolníkem Klubu Kompas, určený pro děti a mládež ve věku 7-22let. Otevřeno je každý všední den od 11 do 19 hodin. Můžete pomoci i při letním příměstském táboře.

VÝDEJNA SAMARITÁN

VÝDEJNA SAMARITÁN

Hledáte dobrovolnictví trochu jiného rázu? Máte smysl pro pořádek a úklid? Tak hledáme právě Vás! Výdejna Samaritán je místem, které poskytuje potravinovou a materiální pomoc pro lidi v nouzi. Hledáme dobrovolníky na pravidelnou i nepravidelnou výpomoc při úklidu, třídění a skládání oblečení a dalšího materiálu do regálů. 

DOUČOVÁNÍ

DOUČOVÁNÍ

Ovládáte látku základní školy zejnéma pak český jazyk, angličtinu a matematiku? Pokud máte navíc trpělivost a trochu pedagogického talentu, pak můžete v odpoledních hodinách pomáhat v prostorách naší Charity dětem s přípravou na vyučování a domácími úkoly. V tomto případě jde o pravidelnou aktivitu dobrovolníků v průběhu celého školního roku. 

Kontaktní formulář pro zájemce o dobrovolnictví

Kontaktovat nás můžete pomocí formuláře a my se vám ozveme zpátky nebo napište či zavolejte koordinátorce dobrovolníků Veronice Rozsypalové. Kontakt najdete pod formulářem.

Souhlasím, aby Charita Jindřichův Hradec zpracovávala osobní údaje, které jsem uvedl/a v tomto formuláři, a to za účelem zodpoovězení mého dotazu, vyhovění mého přání či zaznamenání stížnosti ke zkvalitnění poskytovaných služeb.Tyto údaje budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou a považujeme je za důvěrné.

devětmínusosm=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Koordinátorka dobrovolníků

Mgr. Veronika Rozsypalová

Tel.: 739 744 039
E-mail: veronika.rozsypalova@jhradec.charita.cz