Charita Jindřichův Hradec

Sociální pracovník

Charita Jindřichův Hradec, Arch. Teplého 1306 Částečný úvazek 1. 7. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Iveta Musilová

sociální pracovnice, pověřena vedením služby
Tel.: 605 876 183 E-mail: iveta.musilova@jhradec.charita.cz

hledá sociálního pracovníka

Co Vás čeká:

  • sociální práce s rodinami s dětmi, jak v ambulanci, tak především v jejich přirozeném prostředí
  • provázení procesem jednání se zájemcem o službu, uzavření smlouvy o spolupráci a stanovení, realizace a vyhodnocení individuálního plánu klienta
  • vedení kompletní dokumentace, další administrativní a metodické činnosti
  • spolupráce s jinými pomáhajícími organizacemi ve prospěch klientů (OSPOD, SVP, PPP...)

Nabízíme:

  • Zaměstnání na 0,4 úvazek v Jindřichově Hradci
  • Nástupní mzdu 28 000 Kč za plný úvazek/11 200 za 0,4 úvazek s nárůstem po zaškolení
  • Nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
  • Profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
  • Pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi, 25 dnů dovolené za plný úvazek/10 dnů dovolené za 0,4 úvazek a další benefity
  • Možnost podílet se na rozvoji práce s ohroženými rodinami na Jindřichohradecku

Očekáváme/požadujeme:

  • odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz typu B – aktivní řidič
  • osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat
  • uživatelská znalost práce na PC, zvl. Office 365 popř. systému e-quip
  • odborné znalosti, zj. v oblasti rodinného práva a sociálně-právní ochrany dětí
  • ztotožnění se s hodnotami Charity
  • zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 15. 6. 2023 na email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný od července 2023.

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.