Charita Jindřichův Hradec

Fundraiser

Charita Jindřichův Hradec, Arch. Teplého 1306 Částečný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Karolína Píchová DiS.

ředitelka Charity Jindřichův Hradec
Tel.: 731 604 554 E-mail: reditel@jhradec.charita.cz

Co Vás čeká:

  • Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
  • Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
  • Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
  • Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec
  • Vedení agendy týkající se získaných darů (zpracování potvrzení o darech/darovací smlouvy, evidence dárců a podporovatelů, správa veřejných sbírek…)

Nabízíme:

  • Zaměstnání na 0,5 úvazek v Jindřichově Hradci za 16 000 Kč na měsíc
  • Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
  • Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném mladém kolektivu rozvíjející se Charity
  • Podpora v oblasti rozvoje a vzdělávání
  • Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • Řidičský průkaz typu B
  • angličtina výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
  • Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
  • Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či sociálních služeb výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný dle dohody.

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.