Charita Jindřichův Hradec

Sociální pracovník

Archiváře Teplého 1306 Ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Karolína Píchová DiS.

ředitelka Charity Jindřichův Hradec
Tel.: 731 604 554 E-mail: reditel@jhradec.charita.cz

Charita Jindřichův Hradec vypisuje výběrové řízení na pozici

„Sociální pracovník“

Co Vás čeká

  • sociální práce zejména s dětmi a mladistvými ve věku od 7 do 22 let, ohroženými rizikovým chováním (NZDM Kompas) a dospělými osobami v krizi (Poradna pro lidi v nouzi)
  • individuální a skupinová sociální práce v ambulantní i terénní formě
  • příprava a vedení skupinových aktivit (preventivních, vzdělávacích, volnočasových…)
  • vedení dokumentace a další administrativní a metodické činnosti

Nabízíme

  • zaměstnání na zkrácený nebo plný úvazek v Jindřichově Hradci
  • nástupní mzdu od 28 000 Kč za plný úvazek s růstem po zaškolení
  • nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
  • profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
  • pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi, pět týdnů dovolené a další benefity
  • možnost podílet se na rozvoji služeb

Očekáváme

  • odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz typu B
  • osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat, časovou flexibilitu (práce v odpoledních a večerních hodinách),
  • ztotožnění se s hodnotami Charity
  • zkušenosti práce s převažující cílovou skupinou výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 26. 10. 2022 na e-mail reditel@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned.

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.