Charita Jindřichův Hradec

Sociální pracovník

Charita Jindřichův Hradec Částečný úvazek 1. 1. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Karolína Píchová DiS.

ředitelka Charity Jindřichův Hradec
Tel.: 731 604 554 E-mail: reditel@jhradec.charita.cz

Co Vás čeká:

  • poskytování odborného sociálního poradenství osobám v krizi
  • vedení dokumentace a další administrativní a metodické činnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na 0,4 úvazek (popř. na plný) v Jindřichově Hradci
  • Nástupní mzdu 28 000 Kč za plný úvazek s nárůstem po zaškolení
  • Nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
  • Profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
  • Pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi, pět týdnů dovolené za plný úvazek a další benefity
  • Možnost podílet se na rozvoji

 Očekáváme/požadujeme:

  • odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz typu B
  • osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat
  • ztotožnění se s hodnotami Charity
  • zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 28. 12. 2022 na email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný od ledna 2023.

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.